Přeskočit na obsah

Výcvik

Délka výcviku závisí na schopnostech žadatele (běžně dva až tři měsíce). Kurz má 28 hodin a jedna vyučovací hodina trvá 45 minut. Uchazeč se objednává na jízdní hodiny dle svých časových možností, může absolvovat nejvýše dvě praktické hodiny denně.

Skupiny ŘO

Řidičský průkaz skupiny ,,Am“

Řidičské průkaz skupiny AM opravňuje k řízení malého motocyklu nebo mopedu s maximální konstrukční rychlostí do 45 km v hodině.

Řidičský průkaz skupiny ,,A1“

Řidičský průkaz skupiny A1 opravňuje k řízení motocyklu do objemu 125 ccm a do výkonu 11 kW.

Řidičský průkaz skupiny ,,Ao“

Řidičský průkaz skupiny A s omezením opravňuje k řízení motocyklu do výkonu 25 kW a nebo o poměru nad 0,16 kW/kg s postranním vozíkem nebo bez něj.

Řidičský průkaz skupiny ,,An“

Řidičský průkaz skupiny A bez omezení opravňuje k řízení motocyklu o výkonu nad 25 kW a nebo o průměru nad 0,16 kW/Kg s postranním vozíkem nebo bez něj..

Řidičský průkaz skupiny ,,B“

Řidičský průkaz skupiny B opravňuje k řízení motorových vozidel do celkové hmotnosti 3,5 tuny a max. počtu 8 pasažérů plus řidič(případně s přívěsem do 750 kg). dále opravňuje k řízení traktorů a samojízdných pracovních strojů o maximální přípustné hmotnosti do 3,5tuny.

Řidičský průkaz skupiny ,,B+E“

Řidičský průkaz skupiny B+E opravňuje k řízení souprav motorových vozidel tvořené osobním automobilem a přívěsem o celkové hmotnosti nad 750 kg a jízdní soupravy, která nespadá pod skupinu B.

Řidičský průkaz skupiny ,,C“

Řidičský průkaz skupiny C opravňuje k řízení motorových vozidel o celkové hmotnosti přesahující 3500 kg, pokud nejsou určena k přepravě osob. K tomuto motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo, jehož maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 750 kg.

Řidičský průkaz skupiny ,,C+E“

Řidičský průkaz skupiny C+E opravňuje k řízení soupravy motorových vozidel tvořené nákladním automobilem a přívěsem nebo návěsem bez omezení hmotnosti soupravy (tj. kamion s přívěsem nebo návěsem)

Řidičský průkaz skupiny ,,D“

Řidičský průkaz skupiny D opravňuje k řízení motorových vozidel pro přepravu osob, která mají více než 8 míst k sezení, kromě místa řidiče. K tomuto motorovému vozidlu smí být připojeno vozidlo, jehož maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 750 kg.

Přihláška do autoškoly

Pro přihlášení do naší autoškoly nás neváhejte kontaktovat.

Ke stažení

Přihláška (ZDE)
Posudek o zdravotní způsobilosti (ZDE)

Žádost společně s posudkem předložíte v autoškole již vyplněnou.